wyszukiwanie zaawansowane
1 » Regulamin wypożyczalnia2

Kontakt

 • e-TRADE24
  Siedliska 20
  32-620 Brzeszcze
  NIP: 5492180512
 • E-mail:info@e-trade24.pl
 • Telefon880139538
 • Gadu Gadu24679282
 • Godziny działania sklepusprzedaż - 24h kontakt e-mail - 7-22

Reklama


Promocje

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Chmura tagów

Regulamin wypożyczalnia

Regulamin wypożyczania rowerów.

1 Rower może zostać wypożyczony tylko po potwierdzeniu w miejscu odbioru, dokumentu tożsamości Klienta dokonującego rezerwacji i zamówienia za pośrednictwem sklepu e-trade24.pl.

2 Opłatę za wypożyczenie roweru jest pobierana z góry przelewem internetowym, zgodnie z dokonanym zamówieniem i ustalonym okresem najmu.

3 W chwili wypożyczenia roweru od Klienta pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 400 zł za rower, zwracana po oddaniu i sprawdzeniu roweru. Kaucja przyjmowana jest tylko w gotówce.

4 Wypożyczając rower Klient przyjmuje pełną odpowiedzialność za szkody powstałe w czasie jego użytkowania od momentu podpisania umowy do zwrotu roweru. W przypadku zepsucia, uszkodzenia, zmiany części lub kradzieży roweru klient będzie zobowiązany pokryć powstałe szkody w całości. W przypadku kradzieży roweru Klient zobowiązany jest zgłosić ten fakt Policji i przedstawić w wypożyczalni protokół potwierdzający dokonanie zgłoszenia. Nie zwalnia to Klienta z odpowiedzialności materialnej za poniesioną szkodę i konieczności zwrotu kwoty równej wartości roweru pomniejszonej o kaucję.

5 Wypożyczalnia nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki i szkody powstałe w czasie użytkowania rowerów przez Klienta. Klient zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Wypożyczalni z tytułu wypadków, poniesionych szkód lub obrażeń powstałych w trakcie korzystania z wypożyczonych rowerów.

6 Wypożyczalnia przekazuje do używania Wypożyczającemu sprzęt sprawny technicznie, wyposażony zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa, oględziny odbywają się przy wynajmującym, obie strony potwierdzają stan roweru na piśmie.

7 Rower zwracany jest w wyznaczonym w umowie okresie najmu.
W Przypadku chęci przedłużenia, klient zobowiązany jest o wcześniejszym poinformowaniu wypożyczalni telefonicznie bądź SMS-owo.

8 Wypożyczalnia zastrzega sobie możliwość naliczania dodatkowej opłaty odpowiedniej do przekroczonego czasu wynajmu.

9 Jeżeli pracownik wypożyczalni uzna klienta za niewiarygodnego, może mu odmówić wypożyczenia roweru bez uzasadnienia.

10 Akceptacja Regulaminu Wypożyczalni oznacza zgodę Klienta na warunki określone niniejszym Regulaminem. Regulamin Wypożyczalni dostępny będzie na stronie e-trade24.pl

11 Wypożyczający ma świadomość, że jeżdżenie na rowerze związane jest z ryzykiem sportowym. Konsekwencje uprawiania sportów rowerowych mogą podlegać na doznaniu urazów ciała, ryzyku chorób, a nawet śmierci klienta lub osoby trzeciej. Wypożyczający, mimo iż ma pełną świadomość ryzyka. Samodzielnie podejmuje decyzję o wypożyczeniu sprzętu i zrzeka się wszelkich roszczeń wobec wypożyczalni z tytułu wypadków, poniesionych szkód lub obrażeń powstałych w trakcie korzystania z wypożyczonego roweru.

12 Brak kontaktu i przedłużenia najmu oraz zwrotu pojazdu po upływie 2 godzin od daty zakończenia najmu zostaje zgłoszony na Policję i traktowany jako przywłaszczenie pojazdu przez Najemcę.

13 Zabrania się udostępniania roweru osobom trzecim.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl