wyszukiwanie zaawansowane
1 » Ożywiamy przestrzeń minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz.2

Kontakt

 • e-TRADE24
  Siedliska 20
  32-620 Brzeszcze
  NIP: 5492180512
 • E-mail:info@e-trade24.pl
 • Telefon880139538
 • Gadu Gadu24679282
 • Godziny działania sklepusprzedaż - 24h kontakt e-mail - 7-22

Reklama


Promocje

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Chmura tagów

Ożywiamy przestrzeń minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz.

Data dodania: 18-10-2023 Czy dekoracje z naturalnych materiałów w postaci rzeźb zwierząt, drewnianych ornamentów ażurowych, drzewa życia oraz mandale z drewna będą dobrym pomysłem na ożywienie przestrzeni, nowoczesnych, pozbawionych życia zbyt minimalistycznych wnętrz?

  Czy dekoracje z naturalnych materiałów w postaci rzeźb zwierząt, drewnianych ornamentów ażurowych, drzewa życia oraz mandale z drewna będą dobrym pomysłem na ożywienie przestrzeni, nowoczesnych, pozbawionych życia zbyt minimalistycznych wnętrz?
alt
      Tak, dekoracje z naturalnych materiałów, rękodzieło mogą być bardzo dobrym pomysłem na pozytywne dla nas zmiany w otaczającej nas przestrzeni życiowej. Oto dlaczego:

      Przywracają naturę do wnętrza: Współczesne, minimalistyczne wnętrza często są utrzymywane w neutralnych kolorach i prostych formach, co może być funkcjonalne, ale też zbyt sterylne, nie wpływa to dobrze na samopoczucie. Dodając elementy z naturalnych materiałów, takie jak drewno, wprowadzasz do przestrzeni ciepło i teksturę, które przywracają naturalny charakter. Naturalne materiały i motywy przywołują kontakt z naturą, co jest najważniejsze w miejskich wnętrzach, gdzie może brakować zieleni. Drzewo, kamień i inne materiały nawiązują do środowiska podstawowego.

altalt

      Ciekawe kontrasty: Dekoracje z drewna lub inne naturalne materiały dostarczają kontrast w stosunku do elementów elektronicznych, stalowych, szkła i betonu. Drewno, naturalne tkaniny czy rękodzieło dodają ciepła i przytulności do skromnych wnętrz.

      Promują harmonię i spokój: Mandale z drewna i drzewa życia są wzorami o znaczeniach duchowych, które promują harmonię i spokój, a także symbolizują życie i wzrost. Tworzy się atmosferę i równowagę w przestrzeni.

alt

      Unikalność i charakter: Rzeźby zwierząt, mandale i drewniane ozdoby ażurowe mogą być zaliczane do dzieł sztuki ze względu na indywidualny charakter nadany tym przedmiotom dzięki kunsztowi rzemieślników wykonujących te przedmioty ręcznie. Często kształtując i przekazując swoje umiejętności z pokolenia na pokolenie. Te przedmioty są bardziej zaawansowane i znacznie mniej powtarzalne niż standardowe dekoracje powstające maszynowo, dzięki ploterom czy drukarkom 3D w dużych nakładach.

      Zrównoważony rozwój: Wytworzone z naturalnych materiałów, drewna pochodzącego z legalnych hodowli, co wspiera zrównoważony rozwój. Dekoracje te są bardziej ekologiczne niż wykorzystywane częściej dekory i ozdoby plastikowe.

altalt

      Dostosowanie: Istnieje wiele różnych typów, rodzajów dekoracji i stylów, co pozwala na dostosowanie ich do własnych potrzeb i osiągnięcia zadowalającego nas charakteru wnętrza. Dobrze jest kierować samodzielnie stylami i filozofią życia.

altalt

alt

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl