wyszukiwanie zaawansowane
1 » Nie daj się nabrać - kupuj bezpiecznie2

Kontakt

 • e-TRADE24
  Siedliska 20
  32-620 Brzeszcze
  NIP: 5492180512
 • E-mail:info@e-trade24.pl
 • Telefon880139538
 • Gadu Gadu24679282
 • Godziny działania sklepusprzedaż - 24h kontakt e-mail - 7-22

Reklama


Promocje

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Chmura tagów

Nie daj się nabrać - kupuj bezpiecznie

Data dodania: 20-05-2015 Dokonywanie zakupów w sieci dla wielu internautów jest już na porządku dziennym. Nie wszyscy użytkownicy internetu jednak korzystają z łatwości i wygody nabywania dostępnych w sieci towarów i usług głównie dlatego, że towarzyszą im obawy o bezpieczeństwo zakupów.

Dokonywanie zakupów w sieci dla wielu internautów jest już na porządku dziennym. Nie wszyscy użytkownicy internetu jednak korzystają z łatwości i wygody nabywania dostępnych w sieci towarów i usług głównie dlatego, że towarzyszą im obawy o bezpieczeństwo zakupów.
Aby zminimalizować ryzyko nieudanej transakcji zakupowej należy przestrzegać pewnych środków bezpieczeństwa:
 - sprawdzić informacje o firmie i sklepie, dane sklepu, opinie - takie informacje znajdują się zazwyczaj w regulaminie sklepu.
- Warto zapoznać się również z treścią regulaminu, gdyż niejednokrotnie zawarte są w nim niekorzystne dla klientów informacje, o których dowiadują się oni dopiero po czasie.
- W razie wątpliwości co do oferowanego towaru lub usługi można skontaktować się ze sklepem, za pomocą formularza kontaktowego, gg, telefonu czy innych dostępnych w danym serwisie środków komunikacji. Dzięki temu będziemy mogli się przekonać o fachowości obsługi sklepu i czy podane informacje są prawdziwe.
- Ważną rzeczą jest też zapoznanie się ze sposobem i terminem realizacji zamówień przez sklep, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów związanych z brakiem lub przeciągającym się terminem dostawy.
- Istnieją też przepisy podnoszące poziom zaufania do dokonywanych za pośrednictwem internetu zakupów. Jednym z przepisów, które reguluje "Ustawa o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" jest możliwość zwrotu towaru zakupionego przez internet do 14 dni od jego otrzymania, bez podania przyczyny.
- W przypadku płatności za zamówienie dokonywanej przelewem bankowym, trzeba zwrócić szczególną uwagę na numer konta znajdujący się na stronie sklepu i otrzymany w automatycznym powiadomieniu po dokonanych zakupach. Powinny być one se sobą zgodne.
Zachowując te podstawowe zasady bezpieczeństwa, dokonywanie zakupów w sieci może być znacznie wygodniejsze i przyjemniejsze od zakupów w tradycyjnych sklepach. Oszczędność czasu, redukcja kosztów paliwa i niskie ceny w sieci to tylko niektóre atuty, które przemawiają za tym aby korzystać z wielkich możliwości jakie oferuje nam internet.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl